Pokaż swoją wartość

Artykuły, które opisują Cię w samych superlatywach!

Znajdź najlepszą firmę

Usługodawcy z całego kraju, którzy czekają na Twój kontakt!

Korzyści dla wszystkich

Zarabiajcie pieniądze i otrzymujcie najwyższej jakości usługi!

Ewa Sokołowska 2019-04-15 0 komentarzy

Naprawa sterowników silnika

Naprawa sterowników silnika

Profesjonalne naprawy sterowników silnika są wykonywane zarówno na miejscu w warsztacie, jak i drogą wysyłkową. Aby wysłać sterownik, należy najpierw umiejętnie go wymontować oraz zabezpieczyć elektronikę.

W zależności od usterki fachowcy z warsztatu ELECTRIC-TECH dokonują napraw mechanicznych lub elektronicznych. Do każdego sterownika podchodzą w sposób indywidualny, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia oraz bogato wyposażonego parku maszynowego.

Specjaliści z tego uznanego warsztatu dysponują nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi, które pozwalają im bezbłędnie rozpoznać problemy ze sterownikiem silnika w pojazdach wszystkich typów i marek. Oferowana przez nich naprawa sterowników silnika w Olsztynie jest szybka oraz niedroga. Jest to o wiele bardziej opłacalne rozwiązanie niż zakup nowego sterownika, którego koszt może nawet przekroczyć wartość całego auta.

Sterownik to elektroniczny moduł sterujący pracą silnika spalinowego pojazdu. Bazuje on m.in. na danych zapisanych w pamięci komputera. Zbiera, porównuje i koordynuje dane napływające z różnych czujników pojazdu, np. z kanału dolotowego, bloku silnika, układu wydechowego oraz układu chłodzenia, a także z czujników ASR i ESP. Następnie dobiera czas i objętość wtrysku paliwa do cylindra oraz ustala odpowiedni moment zapłonu. 

Pracownicy olsztyńskiego warsztatu specjalizują się nie tylko w regeneracji sterowników silnika, ale również w naprawie innych sterowników - układu ABS, skrzyni biegów oraz pomp wtryskowych.

Skomentuj wpis